Aşağıya

Stüdyomuz
Hakkında

1985 yılından günümüze kadar Türkiye ve dünyanın farklı ülkelerinde başarılı projelere imza atan firmamız konusunda uzman profesyonellerle çalışmaktadır.

FORM YAPI MİMARLIK
HAKKINDA

Sizlere en iyi projeleri teslim edebilmek için çalışıyoruz.

Ödüllü Mimarlık Stüdyosu

1985 yılından günümüze kadar Türkiye ve dünyanın farklı ülkelerinde başarılı projelere imza atan firmamız konusunda uzman profesyonellerle çalışmaktadır.

Ülkemize yeni katma değerler kazandırmaktadır. 1985 yılından günümüze kadar Türkiye ve dünyanın farklı ülkelerinde başarılı projelere imza atan firmamız konusunda uzman profesyonellerle çalışmaktadır.

01.
0
TESLİM EDİLEN PROJELER
0
ÇALIŞILAN MÜŞTERİLER
0
ÇALIŞMA SAATİ
0
ÖDÜLLER

EKİBİMİZ

FORM YAPI MİMARLIK KONUSUNDA UZMAN PROFESYONELLERLE ÇALIŞMAKTADIR.

Oktay OKAY

Mimar

OKTAY OKAY 1968 yılında Afyonkarahisar`da doğdu. Lise eğitimini Afyon Lisesi`nde aldıktan sonra üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümünde 1987-1994 yılları arasında tamamlamıştır. 1990 Yılında ilk olarak kurucu ortağı olduğu Delta Mimarlık ofisi ile iş hayatına başlamıştır. 1994 yılında Afyonkarahisar`da Form Yapı Mimarlık Ltd. Şti. proje ofisini faaliyete geçirmiştir. Günümüzde 2016 yılında Almanya`da kurduğu Form Bau Architecture ile birlikte
Almanya`da, Afyonkarahisar ve çevresi başta olmak üzere çeşitli yerlerde mimarlık faaliyetlerine devam etmektedir.

Müge ÇAKAN

Mimar

Konya Karatay Üniversitesi

Tuğçe KÖKEN

Yönetici Asistanı / İnşaat Teknikeri

Afyon Kocatepe Üniversitesi

Mehmet OKAY

Mali - Muhasebe İşler

Yasemin ARACI

Mimar

YASEMİN ARACI 1976 yılında Turgutlu/Manisa`da doğdu. Lise eğitimini Manisa Fatih Anadolu Lisesi`nde aldıktan sonra üniversite eğitimini 1994-1998 yıllarında Uludağ Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümünde tamamlamıştır. Sonrasında 2016 yılında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletme bölümünden mezun olup, Afyon Kocatepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yönetimi alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2019 yılı itibariyle Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sosyoloji bölümünde eğitimine devam etmektedir. 1998-2000
yılları arasında  Seramiksan Turgutlu Seramik SAN. VE TİC. A.Ş, Tureks Turunç Mad. İç ve Dış Tic. A.Ş ve çeşitli mimarlık firmalarında görev almıştır. 2000 yılından itibaren de koordinatör yüksek mimar olarak Form Yapı Mimarlık Ltd. Şti.`de görevine devam etmektedir.

Onur ÖKSÜM

Mimar

Ankara Atılım Üniversitesi

Arif GÜNTAĞ

Personel

02.